VIDEO: Trapný prank MikeJePan! V převleku policisty drsně unesl youtubera Freescoota! Vážně mu to máme věřit?

Vážně mu tohle máme věřit? Foto: Vážně mu tohle máme věřit?Foto: youtube.com

Našel známý provokatér ve svých rádoby vtipných videích nové dno?

Populární postrach městských policistů MikeJePan poslední týdny vymýšlí zejména drsné a rádoby vtipné pranky na kámoše a youtubera Freescoota, o jejichž pravosti a autentičnosti se dá ovšem velmi spekulovat. Se svým nejnovějším kouskem se ale Mike opět “překonal“.

Vymyslel totiž vtipek, v němž převlečený za policistu vtrhl do youtuberova bytu, kde ho zatkl a unesl kvůli kauze okolo BMW Invelt a Carrie Kirsten. Poté Freescoota posadil do auta a vysadil ho polonahého u nedalekého pole. Youtuberova naštvaná reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Článek

Jenže i když se Mike zase snaží tvářit, že jde o drsný a povedený prank, jedná se podle všeho o jasný podvod a domluvenou estrádu. Nebo je Freescoot vážně tak málo bystrý, že celou dobu nepozná Mikeův hlas? Také výzbroj “policistů“ či fakt, že při zatýkání vůbec nepoužijí pouta, o lecčem vypovídají.

Jeho prank je zkrátka plný chyb a hraničí s amatérismem. Není divu, že tentokrát mu na to nenaletěla ani většina fanoušků, kteří na jeho adresu pod videem nešetří kritikou. Tohle se vážně nepovedlo.

Článek

Článek