VIDEO: Šok! Dannyho z TVTwixx vykradli a zloděje zachytila kamera! Nejde ale o další youtuberův podvod?

Opravdu Dannyho z TVTwixx vykradli? Foto: Opravdu Dannyho z TVTwixx vykradli?Foto: youtube.com

Co všechno mu údajný zlodějíček ukradl?

Tak už i na věčného provokatéra Dannyho došlo. Youtuber, který má opletačky se zákonem, se nyní sám stal obětí kriminálního činu. Vloupal se k němu totiž zloděj, který mu mimo jiné ukradl řadu řetízků, kameru, boty či kamarádův notebook. Škoda to tak rozhodně není malá. Tedy aspoň to známý youtuber z partičky TVTwixx tvrdí. Začínají se totiž šířit názory, že jde o další z řady jeho lží a podvodů.

Článek

Není tohle už opravu moc? Foto:

Partička TVTwixx hrála hru Modrá velryba! Opravdu kvůli ní youtuber skočil z mostu?

Internetoví provokatéři si posvítili na největší kauzu posledních dní. Jak to dopadlo?

Lupičovo řádění se totiž povedlo zachytit na Dannyho bezpečnostní kameru a youtuber se těmito autentickými záběry samozřejmě pochlubil. Jenže to vypadá, že jde jen o další Dannyho trik a jednoduše se jedná o skrytou reklamu právě na onu bezpečnostní kameru, jejíž název lídr TVTwixx několikrát zopakuje. Mnozí diváci navíc pod videem upozorňují na zlodějovo podezřelé chování, kdy se například v jeden moment koukne na kameru nebo nechá na stole svůj vlastní mobil.

Tohle vše nasvědčuje tomu, že se jedná o zinscenované divadlo a záměrnou propagaci značky. Ostatně takové praktiky nejsou u TVTwixx ničím novým. Stačí si vzpomenout jen na jejich falešné e-maily v kauze BMW. K tomu se ale Danny nejspíš zase nepřizná. Co myslíte, opravdu ho vykradli, nebo se jedná o jeho další podvod?

Článek

Článek