VIDEO: Pražští policisté při šílené honičce pronásledovali auto v protisměru. Záběry zdrogovaného řidiče otřásly Českem!

Šílená honička v Praze.  Foto: Šílená honička v Praze. Foto: YouTube.com/Policie ČR

Automobilová honička jak z amerického filmu se odehrála v pražských ulicích.

Děsivá situace, která mohla skončit tragédií, se stala ve středu v Praze. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si zde všimli vozidla, které bylo evidováno jako kradené a muži zákona ihned chtěli zasáhnout. Muž v ukradeném voze jim ovšem ihned začínal ujíždět. Rozpoutala se divoká honička v rušných ulicích Prahy, při které pronásledovaný muž vytlačoval ostatní vozidla, najížděl do protisměru a během své agresivní jízda naboural do čtyř aut.

Článek

Právě srážka s tím posledním, u které bylo bohužel přítomné i malé dítě, definitivně zničila jeho vůz a policie ho konečně dopadla. Muž byl i přes své zranění agresivní a snažil se bránit. Až po následných testech policisté zjistili, že byl muž během jízdy zdrogovaný. Měl totiž pozitivní test na amfetamin. Záběry šílené honičky se nyní šíří po internetu a doslova berou dech. Je pak skoro zázrakem, že se nikomu nic vážného nestalo.

Článek

Filip Grznár obviněn, jaký mu hrozí trest? Foto:

Policie obvinila youtubera Grznára za schvalování vraždy Roma! Na jak dlouho může jít sedět?

Filip Grznár schvaloval ohavnou vraždu Roma na sociálních sítích. Teď mu hrozí trest odnětí svobody.

Článek