FOTO: Je tohle nejnechutnější cysta světa? Týpkovi vyndali ze zad obří hnus, který vypadal jako česnek!

Doktorka vyoperovala ze zad pacienta velkou cystu.  Foto: Doktorka vyoperovala ze zad pacienta velkou cystu. Foto: youtube.com
Témata: cysta, hnis, operace

Tohle ani ta doktorka nečekala!

 

Doktorka Pimple Popper neboli Sandra Lee má podivnou specializaci. Ve své praxi se totiž zaměřuje především na hnisavé pupínky a cysty nejrůznějších druhů, velikostí i barev. Z jednotlivých zákroků pořizuje navíc videa, která umísťuje na internet. Jedno z jejích posledních ukazuje extrémně nechutný zákrok, během něhož pacientovi vyndavá ze zad velkou cystu, která vypadá úplně stejně jako česnek. 

I když je nahrávka extrémně nechutná, zákrok to nebyl příliš obtížný. Pacient totiž trpěl běžnou formou cysty - tzv. epidermoidní cystou, která se vytváří kvůli ucpané kožní žláze. Nejprve ji musela rozříznout, pak se snažila různými směry vytáhnout hnisavý objekt. Ten byl velmi velký a jeho tvar nápadně připomínal česnek. V zádech po něm pacientovi navíc zůstala velká díra. Záznam celého zákroku je skutečně nechutný, tudíž ho rozhodně nedoporučujeme zhlížet lidem se slabším žaludkem. 

Článek

Vymačkávání cysty... Foto:

VIDEO: Vymačkání téhle cysty je nejnechutnějším hitem internetu. Žaludek se u něj zvedl 2 milionům diváků! Zvládnete to taky?

Je to zvláštní, ale lidi táhne hnus. Tohle je nejnovější video s cystou, které přilákalo ke zhlédnutí několik milionů diváků.

Článek

Tak tohle je opravdu moc Foto:

VIDEO: Beďarová hitparáda! Expertka na cysty odhalila svoje NEJOBLÍBENĚJŠÍ kousky. Kdo to vydrží?

Youtuberka a dermatoložka Sandra Lee, která si říká Dr. Pimple Popper, se stala hvězdou internetu právě díky těmto šíleným videím.

Témata: cysta, hnis, operace