GALERIE: Tohle že je slizoun Draco Malfoy? Blonďatý prcek vyrostl v tohoto sexy fešáka!

Představitel Draca Malfoye vyrostl do krásy. Foto: Představitel Draca Malfoye vyrostl do krásy.Foto: Warner Bros. Pictures a Instagram.com

Ve slavné filmové sérii byl za obrovského slizouna. Teď zřejmě nemá o nápadnice nouzi.

Britského herce Toma Feltona máme všichni spojeného s rolí nesympatického čaroděje a věčného nepřítele Harryho Pottera Draco Malfoyem. A asi se všichni shodneme, že zde nepůsobil dojmem příliš velkého fešáka. Pohublý herec zde i díky totálně blonďatým vlasům působil jako naprostý slizoun. Tyto časy jsou ovšem naštěstí pryč a z představitele Draca vyrostl slušný krasavec.

Článek

Jak se vám nový Draco líbí? Foto:

GALERIE: Takhle bude vypadat dospělý Draco Malfoy. Syn je jeho naprostým klonem!

Před pár dny jsme si ukázali, jak bude vypadat nová tvář Harry Pottera, Rona a Hermiony. Teď se nám představuje i jeho slavná školní nemesis.

Tomu Feltonovi je totiž už 29 let a je z něj pořádný chlap každým coulem. Nechal si narůst vkusné strniště a naštěstí dal sbohem i otřesným blond vlasům. Navíc nám i pořádně zmužněl a ví, jak vypadat stylově. Po letech, kdy o něm nebylo takřka slyšet, se navíc začal objevovat v populárním seriálu Flash a nejspíš se pokouší o herecký comeback. Je to prostě fešák, jak se patří.

Článek

Líbí se vám? Foto:

FOTO: Z Ginny je pořádná ženská. Ukázala se v bikinách na pláži, jenže líbila by se takhle Harrymu?

Zatímco některé hvězdy ukazují svá dokonale vypracovaná těla, Bonnie se nechala vyfotit na pláži s kamarádkami a ne, jak vylézá z fitka.

Článek