GALERIE: Tohle že je jedna z nejhezčích žen světa? Cara Delevingne vypadá bez make-upu jako ošklivka!

Takhle Caru rozhodně neznáte. Foto: Takhle Caru rozhodně neznáte.Foto: profimedia.cz

Takhle jsme slavnou topmodelku vidět asi nikdy nechtěli.

Britská kráska Cara Delevingne patří podle mnohých mezi největší krásky světa, jejíž sexy tělo okouzlilo nejen muže, ale také nejednu ženu. Prestižní nabídky může přehrabovat vidlemi a díky své kráse se z módních přehlídek přesunula i do hvězdného Hollywoodu. Jenže jak se zdá, za jejím půvabem stojí z velké části zejména šikovné líčení. Bez něj byste si totiž hvězdné modelky na ulici stěží všimli.

Článek

Její fanoušky totiž dosti vyděsily čerstvé fotografie z New Yorku, kdy ji zvědaví fotografové zvěčnili při procházce. Jindy upravená sexbomba si zde vyšla v obnošené teplákové soupravě, nenalíčená a s totálně neupravenými vlasy. Spíš než vyhledávanou modelku tak připomínala ošklivku, která o sebe vůbec nedbá a raději se ani nedívá do zrcadla. Zažívá snad Cara nešťastné období v životě, nebo se jen vzpamatovávala z divokého večírku? Doufejme, že ji brzy uvidíme zpátky ve staré formě.

Článek

Dost zajímavý rozhovor Foto:

VIDEO: Lesbička Cara Delevingne štípe Margot Robbie do bradavek! Rozhovor k Suicide Squad se zvrhl v…

Margot Robbie a Cara Delevingne ze Sebevražedného oddílu daly v rámci propagace filmu docela zajímavý rozhovor.

Článek

Co všechno Cara prozradila o sexu?  Foto:

Při sexu v letadle mě vždy chytí! Cara Delevingne přiznala peprné detaily

Anglická modelka a herečka Cara Delevingne (23) se nechala slyšet, že miluje adrenalin a výzvy. Na tom by nebylo nic až tak neobvyklého, pokud by se nejednalo o její...