GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken se pochlubil novou šílenou kérkou! Proč si tuto šílenou věc nechal vytetovat?

Co si nechal vytetovat? Foto: Co si nechal vytetovat?Foto: profimedia.cz

Ztratilo slavné plastikové monstrum už definitivně soudnost?

Nejslavnější lidský Ken Rodrigo Alves je známý především svou závislostí na plastických operacích. Ostatně, má za sebou už přes neuvěřitelných 55 zákroků a rozhodně nehodlá přestat. Kromě kvalitní plastické chirurgie má ovšem rád, pro některé trošku nečekaně, i tetování. A právě novou kérku si Rodrigo pořídil během svého výletu do Indie. A jeho novému tetování se nyní směje celý internet.

Článek

Nejslavnější živý Ken si totiž nechal na krk vytetovat legendárního zajíčka značky Playboy. A ten vypadá, i vzhledem ke své velikosti, na jeho plastikami vyhlazeném těle opravdu směšně a nepatřičně. Nic ohranějšího a lacinější jako by si Ken vytetovat nemohl. A proč zvolil právě tohoto slavného zajíčka?

Nechal si ho vytetovat na počest své kamarádky, a možná i milenky, Chloe Khan, s níž byl Ken před pár týdny přistižen při líbání. A jelikož je Chloe modelkou a pověstným zajíčkem ve službách Playboye, nechal si vytetovat právě tuto značku, zřejmě jako znamení jejich velkého “přátelství“. A vytetovat si kvůli přítelkyni na krk obřího zajíčka je opravdu pro mnohé už trošku moc. Není divu, že se mu lidé na internetu zase jednou smějí.

Článek

Článek

Jak vypadá sestra slavného živého Kena? Foto:

GALERIE: Slavný živý Ken ukázal svou sestru! Uhádnete, kolik má tahle kráska plastik?

Zdá se, že lásku k plastickým operacím mají zkrátka v rodině.