GALERIE: Pamatujete si na seriálového Odpadlíka? Herec Lorenzo Lamas se změnil v monstrum závislé na plastikách!

Jak dnes vypadá bývalá seriálová hvězda? Foto: Jak dnes vypadá bývalá seriálová hvězda?Foto: profimedia.cz

Seriálový drsňák se nechce smířit s přibývajícím věkem. Jeho kosmetické zákroky ale mají děsivé následky.

Na populární akční seriál Odpadlík si asi všichni pamatujete a dost možná jste na něm i vyrostli. Bývalý policista Reno Raines zde byl psancem na útěku, který se na své motorce proháněl krajinou a chytal různé kriminální živly. Jeho představitel, herec Lorenzo Lamas, se pak ze své nejslavnější vlasaté role už nikdy nevymanil a jedná se už o vyhaslou béčkovou hvězdu. A bohužel si už přestává být i podobný.

Článek

Bývalá hvězda totiž za pár let oslaví už 59. narozeniny a s postupujícím věkem se evidentně příliš nesmířila. Místo toho, aby podobně jako jiní herci jeho generace stárnul s grácií, vyhledal Lamas kvůli své touze po mladistvém zevnějšku několikrát péči plastických chirurgů. V minulosti si tak nechal udělat například facelift či liposukci břicha. A nejspíš se nejednalo o jeho jediné operace. Herec tak nyní nemá ani vrásku, zároveň si ale není příliš podobný. Jeho obličej působí nepřirozeně, je opuchlý a na některých záběrech jeho vizáž opravdu děsí. Nebo se vám snad jeho současná image líbí?

Článek

Sarah Jessica Parker od filmové role k nepoznání. Stáří už jí klepe na ramena. Foto:

GALERIE: Sarah Jessica Parker zase jednou vyděsila fanoušky! Hvězda Sexu ve městě přišla zmalovaná jako strašidlo!

Doby, kdy chtěly mladé dívky vypadat jako ona, jsou dávno pryč. Sarah Jessica Parker (51) už není tou kráskou Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě, za kterou se otáčeli muži...

Článek