GALERIE: Pamatujete si hysterického Vladka z VyVolených? Takhle vypadá dnes! Zhubnul a je z něj...

Takhle dnes vypadá Vladko! Foto: Takhle dnes vypadá Vladko!Foto: profimedia.cz/archiv Prima/facebook.com

Bylo to absolutní šílenství. Na první řadu reality show VyVolení, na kterou se koukal snad každý a prožíval s lidmi ve vile jejich strasti. Nejvíce se však do paměti národa zapsal Vladko Dobrovodský, který svými častými hysterickými výlevy bavil a zároveň dojímal diváky! Jak vypadá dnes?

Vladko Dobrovodský (38) se nakonec stal i vítězem první řady reality show VyVolení, kterou odvysílala televize Prima. Je neuvěřitelné, že od té doby uplynulo už dlouhých jedenáct let. Jenže po Vladkovi jako by se slehla zem.

Emotivní gay, který si během reality show dokonce ostříhal svoje dlouhé černé vlasy, se po soutěži ztratil z očí, i když celou dobu tvrdil, že touží se stát hercem. Sláva mu však neprospívala, a tak se raději stáhl do ústraní.

Nedávno se však znovu objevil na veřejnosti a vypadá lépe než kdy předtím! Vyučený kuchař zhubnul, má opět dlouhé vlasy a vypadá spokojeně. Poznali byste ho?

A jak to vypadalo ve vile? Zavzpomínejte a podívejte se!

Článek

Takhle vypadá dnes! Foto:

GALERIE: Nejkrásnější holčička planety Kristina Pimenová vyrostla a takhle vypadá dnes! Zůstala jí dokonalá tvářička, nebo...?

Modelkou se stala už v pouhých 3 letech. Dnes je ale krásné Kristine Pimenové už deset let a takhle vypadá!

Článek

Dvojníci celebrit. Foto:

GALERIE: 13 normálních lidí, kteří vypadají jako dvojčata slavných hvězd! Poznáte pravou Rihannu nebo Ryana Goslinga?

Slavné celebrity nejsou tak jedinečné, jak by si mohli myslet, nebo jak si myslí jejich fanoušci. Ve skutečnosti po světě běhá hned několik takových Edů Sheeranů, Rihann i...