GALERIE: Jak dnes vypadá Viktor Krum z Harryho Pottera? Sexy herec se změnil v potetovaného drsňáka!

Jak vypadá herec dnes? Foto: Jak vypadá herec dnes?Foto: Instagram.com a Warner Bros.

Měla by o něj dnes Hermiona ještě vůbec zájem?

Bulharský herec Stanislav Janevski si zahrál sice epizodní, ale za to dost výraznou roli Viktora Kruma ve snímku Harry Potter a Ohnivý pohár. Zahrál si zde hvězdu famfrpálu a zástupce Kruvalu, do kterého se zakoukala dokonce i samotná Hermiona. Stanislav se sice od té doby žádné významné role nedočkal a hraje převážně v domovském Bulharsku, zato však pořádně zmužněl a stal se z něj neuvěřitelný drsňák!

Článek

Jak vypadá herečka dnes? Foto:

GALERIE: Pamatujete si na malou Lyru ze Zlatého kompasu? Dětská herečka vyrostla v tuhle sexy prsatici!

Pamatujete si na malou Lyru, která se podobně jako další dětští fantasy hrdinové stala osobností, na které závisel život mnohých dalších?

Dnes dvaatřicetiletý herec na sobě pořádně zamakal a z jeho mužné postavy je znát, že v posilovně tráví opravdu hodně času. Stejně jako u tatéra. Stanislav se totiž může pochlubit pořádnou sbírkou tetování, která má opravdu po celém těle. Ještě nedávno se navíc pyšnil opravdu dlouhými vlasy i vousy a vypadal jako nebezpečný motorkář, jehož byste opravdu nechtěli naštvat.

Herec ale v posledních měsících malinko změnil image a dlouhým vlasům dal sbohem. I přesto se ovšem změnil v neskutečného sexy drsňáka, v němž byste čarodějnického studentíka už rozhodně nepoznali.

Článek

Článek

Jak vypadá herec dnes? Foto:

GALERIE: Jak vypadá Dudley z Harry Pottera? Bývalý tlusťoch se změnil v tohodle hubeňoura

Dnes už byste tlustého synáčka Dursleyových rozhodně nepoznali.