ODHALENÍ: Jak běžná je trojka? Překvapí vás, kolik lidí ji reálně zkusilo!

Jak běžná je trojka? Foto: Jak běžná je trojka?Foto: profimedia.cz

Je to nejčastější sexuální fantazie. Mužů, ale pozor, i žen! Kolik z nich ji ale reálně zkusilo?

I když muži o sexu ve třech - nejraději se dvěma ženami - sní možná o něco častěji než ženy, i ony fantazírují a dvojnásobném počtu rukou, jazyků a množství rozkoše...

Podle výzkumů to je vůbec ta nejčastější sexuální fantazie, kterou je dnešní lidstvo mučeno. Kolik lidí ji ale přejde od snů k činům a trojku reálně zažije? Výsledek je překvapivý.

Na toto téma byly uskutečněny zatím a pouze dvě studie. Což je neskutečně málo vzhledem k tomu, že každého minimálně jednou za život skupinový sex napadl a vzrušoval. Nicméně první studie z roku 2014 na kanadské vysoké škole vyzpovídala 720 studentů, zda někdy měli trojku s dvojicí stejného pohlaví, kde alespoň jeden účastník byl bisexuální. 

Ukázalo se, že do takového dobrodružství se pustily pouze 2 procenta žen! Muži si užívali o něco více, k takové trojce se přiznalo 8 procent.

Článek

Jak na trojku? Foto:

10 rad, jak sehnat holku do TROJKY

Překecali jste svojí holku, že půjdete do trojky. Gratulujeme! Jak ale takovou jezyňku, která se jen na chvíli ohřeje a hned zase půjde, sehnat?

Druhá studie publikovaná tento rok je o něco obecnější, ale o to možná přesnější reálnému číslu. Opět kanadští studenti opovídali, zda někdy měli trojku, ale už nerozhodovalo, jestli v ní převažovali muži nebo ženy, či zda byl někdo bisexuální. 

Výsledky jsou následující: 18 procent mužů mělo někdy sex se dvěma ženami a v 8 procentech případů byli ve trojce s dalším mužem a jednou ženou.

Na druhou stranu, pouze 7 procent žen uvedlo, že měly trojku s jinou ženou a jedním mužem a jen 5 procent si užívalo se dvěma muži naráz.

Rozdílná čísla mezi oběma pohlavími zarazila nejen vás. Výzkumníci to ale přičítají jednoduchému vysvětlení. Jedna skupina přehání, druhá neříká úplnou pravdu a uvádí menší počet. Můžete snadno hádat, která je nejspíš která. Zároveň výzkum nemusí být přesný, protože byl proveden jen mezi Kanaďani. Při celosvětomém průzkumu by tak možná vyšlo něco jiného. Každopádně nic vám nebrání k tomu, aby jste jednotlivé státy projeli a vyzkoušeli otevřenost místních ke trojce na vlastní kůži!

Článek

Buďte v posteli skvělý. Foto:

MANUÁL: 6 sexy tipů, co předvést v posteli, aby ti dala podruhé

Podařilo se ti ji dostat do postele. Gratulujeme! Co ale dělat, aby to jednou nocí neskončilo a chtěla s tebou dovádět i podruhé?

Článek

Ranní sex. Foto:

10 věcí, které holce proběhnou hlavou při ranním sexu

Ranní ptáče dál doskáče. Jenže co když doskákalo pod peřinu spící princezny? Tyhle myšlenky jí tak proběhnou hlavou: