Máte v kalhotách kašpárka? Těchto 10 poloh vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým penisem!

Polohy s malým penisem. Foto: Polohy s malým penisem.Foto: istock.com

Myslíte si, že máte v kalhotách malé nádobíčko a chtěli byste partnerce dopřát v posteli sexuální bouři? Tak my vám poradíme, jak na to!

Věřte tomu nebo ne, ale známá věta, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, svým způsobem skutečně platí. Existují totiž sexuální polohy, u nichž velikost penisu nehraje příliš velkou roli. A vy při nich můžete dokonale uspokojit partnerku při jakýchkoliv rozměrech vašeho nádobíčka. Stačí si zapamatovat následujících 10 poloh a ihned se můžete proměnit v postelového boha!

Článek

Jak je to tedy s velikostí penisu? Foto:

Má velikost chodidla vliv na délku penisu? Konečně víme pravdu!

Ovlivňuje velikost chodidla délku penisu? Vědci si na to posvítili. Výsledky vás překvapí.

Obrácená kovbojka – Poloha, při níž na vás sedí dívka otočená zády k vám. Sama si při ní zvolí rychlost a má vaše nádobíčk zcela pod kontrolou. Vy se zase na oplátku můžete dívat na její sexy zadeček.

Zachumlaný andělíček – Pár leží na boku a muž do své partnerky proniká zezadu. Při jedné z nejintimnějších pozic se zužuje vaginální kanál a ona si tak užije váš penis plnými doušky.

Lotosový květ – Muž sedí se zkříženýma nohama a jeho partnerka na něm. Více se ale doporučuje varianta vleže, při níž se opět zúží vaginální kanálek a žena váš penis pocítí naplno.

Skloněný tygr – Partnerka leží na partnerovi obráceně. Do této pozice se často přechází z obrácené kovbojky. Žena má plnou kontrolu, a tak si může sex stimulovat, jak jí to nejvíce vyhovuje.

Na pejska – Klasická poloha zezadu, při níž máte naopak plnou kontrolu vy. Máte tak příležitost hrát si s jejím bodem G či klitorisem.

Zezadu – Na rozdíl od polohy “na pejska“ se přitisknete blíže k partnerce.  Můžete tak stimulovat její klitoris.

Klouzající dívka – Dívka na vás leží, většinou se k pozici přichází z polohy na koníčka. Můžete ji držet za boky a hýbat s její pánví.

Nirvána – Poloha velmi podobná klasickému misionáři, jen má žena nejlépe natažené ruce nebo se naplno drží kraje postele. Umožňuje větší dráždění klitorisu.

Kříž – Žena leží na zádech s jednou nohou pokrčenou ve vzduchu, muž před dní přiklekne a vstoupí do ní. Máte příležitost uspokojit její bod G.

Orel – Žena má nohy natažené ve vzduchu a muž do ní vkleče proniká.

Článek

Na co dávat pozor? Foto:

Toto je 5 znaků, že váš penis není v pohodě! Na co byste měli dávat pozor, aby byla vaše chlouba zdravá?

Na svoje nádobíčko si musíte dávat pozor. Následující věci se totiž mohou stát a rozhodně nebudou příjemné.

Článek

erotogenní zóny můžu Foto:

Tohle je 5 erotogenních zón mužů. Nesahejte mu jen na penis!

Zapomeň na penis. Přinášíme vám pět erotogenních zón, které ho rozpálí, aniž bys mu přitom musela sáhnout do rozkroku. Jaké to jsou?