7 znaků, podle kterých zjistíte, že je chlap špatný v posteli. Takhle, holky, odhalíte, že sex nebude stát za nic

Znaky, že je chlap špatný v posteli. Foto: Znaky, že je chlap špatný v posteli.Foto: istock.com

V jakých případech by měla vzít každá žena nohy na ramena?

Asi každá žena se s novým mužem bojí toho, aby očekávaný sex po všem tom vášnivém flirtování přece jen za něco stál. Vždyť každý muž není postelovým bohem a šance, že narazíte na tragéda, jenž se řídí jenom triky z pornofilmů, je bohužel dosti velká. A podle těchto znaků z vašich intimních chvilek ihned poznáte, jaké muže byste si měla od postele držet co nejdál. Z mužů, co dělají tyto chyby, totiž dobrý milenec opravdu jen tak nebude!

Článek

1. Spěchá při orálním sexu – Děláte mu to zrovna pusou a on vám necitlivě tlačí hlavu, abyste byla rychlejší? Tak to znamená, že nemá vůbec žádnou trpělivost. A pokud nemá trpělivost s tímhle, nebude ji mít ani při samotném sexu a své číslo si bude chtít odbýt co nejrychleji. A to bez ohledu na váš orgasmus.

2. Neví, co dělat s prsy – Někteří kluci prostě nevědí, co se s vašemi přednostmi dělat či jak se s nimi pořádně mazlit! Pokud vám připadá, že se pokouší hnětat těsto, zkuste mu s tím pomoct a ukázat mu, jak se to dělá. A jestli se to tvrdohlavě odmítá naučit, dejte od něj ruce pryč!

3. Předehra mu nic neříká – Sexuální předehra je základ. Vždycky! Pokud vás nedokáže patřičně vzrušit a nažhavit při vašich prvních pokusech, je jasné, že tohle už se postupem času nezmění. Navíc to vypadá, že mu jde jen o sex a ne o vás.

4. Nechce vám udělat dobře – Pořád po vás požaduje orální sex, ale sám se k vašim intimním partiím příliš nehrne? Tak je to sobec, který myslí v posteli jen na vlastní potěšení. A to nikdy nevěstí nic dobrého.

5. Neví, kde je klitoris – To, že někteří chlapci a pánové nevědí, kde je klitoris, se ještě dá přejít. Tedy s přivřenýma očima. Ale když nevím, tak se učím, ptám a sleduju různá videa! Zdokonalování je klíč k úspěchu.

6. Dole neví, jak na to – Máte pocit, že váš partner prostě neví, co má dole dělat? Pokuste se mu to  hezky vysvětlit a navést ho! A pokud se nechce učit, další varovné znamení máte na světě.

7. V posteli myslí jen na sebe – Pokud je to sobecký milenec, je to zároveň kluk, kterého byste si v posteli držet neměla. Takový milenec se totiž nestará o to, jestli máte radost z toho, co dělá. Je to celé o něm. Pokud skončí a nestará se o to, jestli jste byla i vy, je čas udělat pá pá.

Článek

Některé přiznání jsou absurdní. Foto:

8 šílených přiznání o análním sexu! Neuvěříte, k jakým prasárnám se lidé dokáží přiznat

V jedné anonymní anketě mohli lidé napsat nejabsurdnější názory a zkušenosti, které se týkají análního sexu. My jsme pro vás vybrali ty nejšílenější. Co někdo dokáže...

 

Článek

Polohy s malým penisem. Foto:

Máte v kalhotách kašpárka? Těchto 10 poloh vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým penisem!

Myslíte si, že máte v kalhotách malé nádobíčko a chtěli byste partnerce dopřát v posteli sexuální bouři? Tak my vám poradíme, jak na to!