VIDEO: Týpek napadl mačetou zloděje, kteří mu chtěli vykrást dům. Záběry jeho šíleného činu nyní dobývají internet!

Muž napadl lupiče svou mačetou. Foto: Muž napadl lupiče svou mačetou.Foto: YouTube.com/Sarasota Sheriff's Office

Záběry hrdinství, které dobývají internet.

Bizarní situace se stala na americké Floridě. Muž zde se svou rodinou seděl na terase svého domu, když v tom k nim přiběhla trojice ozbrojených a namaskovaných mužů, jež je chtěla vykrást. Většina lidí by je okamžitě poslechla a lehla si na zem, popřípadě by se snažili zavolat policii. Majitel domu byl ovšem jiného ražení. Okamžitě vběhl do domu, kde si na zloděje vzal svoji nabroušenou mačetu!

Článek

Když pak naštvaný muž na lupiče naběhl, útočníci se nestačili divit. Následovala bizarní honička po terase, při níž muž se synem, který si mezitím sehnal hokejku, zlikvidovali útočníka s brokovnicí. Dalším dvěma se sice podařilo utéci, policie je ovšem díky hrdinovu popisu brzy vypátrala. A s nimi zatkla v autě ještě další dva kumpány.

Neznámý muž, který se zkrátka jen rozhodl bránit svou rodinu a dům, je pak mnohými oslavován jako hrdina. Někteří ale zase naopak tvrdí, že svým činem až příliš riskoval. Ať je to jak chce, jeho boj proti zlodějům nyní díky šikovně schované bezpečnostní kameře dobývá internet.

Článek

Článek