VIDEO: Americká armáda má nové zařízení na masturbaci! Přístroj je vytvořen z vojenských materiálů

Nový přístroj pro americkou armádu.  Foto: Nový přístroj pro americkou armádu. Foto: facebook.com/youtube.com

Američtí vojáci budou mít o zábavu postaráno.

USA se pyšní nejmocnějšími vojenskými silami na Zemi. Takže dává smysl, že disponují těmi nejlepšími zbraněmi, vybavením a dokonce i masturbačními pomůckami.

Článek

Když ho má příliš velkého Foto:

3 důvody, proč byste neměla chtít sex s mužem, který má velký penis

Jen si nemyslete, že je obří penis výhra. Tady máte 3 fakta, kterými si projdete, pokud objevíte muže s pořádně velkým penisem.

Seznamte se s Lifetime Silicone Stroker, jde o první světovou mužskou sexuální hračku, která je vyrobena pouze z vojenských materiálů a navržená s ohledem na amerického vojáka. V následujícím videu se dozvídáme, že tahle hračka byla podrobena nejpřísnějším výkonnostním testům a je odolná vůči extrémním podmínkám prostřední.

Produkt vytvořil Brian Sloan, který se svým návrhem vyhrál soutěž o nejkrásnější vagínu na světě. Využil metodu 3D skenování, aby vytvořil dokonalou kopii té nejhezčí vulvy. Ta se pak stala modelem i pro samotný Stroker. Hračka vyjde v přepočtu asi na 2 tisíce korun.  Takže co pánové, objednáváte taky? Kdo by doma nechtěl mít tu nejhezčí vagínu na světě…

 

Článek

Makat nebo zobat pilule? Foto:

Chcete nabrat svaly a nenadřít se? Na světě je nová pilulka

Lze z pohodlí obýváku pozřít prášek, který by „zařídil“ zázračný růst svalů bez nutnosti se začít hýbat? Vypadá to, že brzy už ano.

Článek

Jennifer Lawrence Foto:

Skandální striptýzové video Jennifer Lawrence uniklo na internet! Neuvěříte, co všechno v něm slavná herečka dělá!

Internet má nový skandál. Jennifer Lawrence si zatančila u tyče a~lidé se s~tím nemůžou srovnat.