Sexy modelka na šokujících fotkách ukazuje, jak vypadá její tělo během menstruace! Proč to dělá?

Proč to udělala? Foto: Proč to udělala?Foto: Instagram.com/malinxolofsson
Témata: fotky, menstruace, modelka

Její odvážné fotografie dobývají internet. Co za nimi stojí?

Menstruace je téma, o kterém se pořád spousta žen bojí nepochopitelně mluvit a snaží se tyto dny před ostatními co nejvíce skrývat. Na internetu se naštěstí v posledních měsících objevuje čím dál více žen, které se je snaží přesvědčit o opaku. Jednou z nich je i nádherná modelka Malin Olofsson.

Ta se totiž rozhodla nafotit na Instagram své tělo právě v průběhu menstruace. Chtěla tak lidem, zejména některým mužům, ukázat, jaké následky mohou mít tyto dny na ženské tělo. Jindy sexy modelka tak na fotce bez obalu fotí své nafouknuté bříško a mluví i o velké bolesti a nelehkých psychických stavech.

Článek

Se svými fotkami se pak ale pochlubila zejména proto, aby ostatní ženám ukázala, že se za menstruaci rozhodně nemusejí stydět a není to nic, co by musely skrývat. Je zkrátka přirozená a patří k životu každé ženy. Za svou odvahu pak Malin sklízí na internetu jen slova chvály a fotografie se zaslouženě staly velkým hitem.

Článek

Článek

Muži si zjistili, kdy to má dostat. Foto:

FOTO: Muži si zjistili menstruační kalendář své kolegyně, aby se jí mohli během jejích dnů vyhýbat. Jak to udělali?

Pánové, pozor! Pokud budete znát menstruační kalendáře svých kolegyň, ušetříte se zbytečných hádek a hysterických výlevů. Jen pozor, aby to nezjistily, jako tato žena......

Témata: fotky, menstruace, modelka