HRŮZNÉ VIDEO: Tohle vám zlomí srdce! Holčička se snaží probudit bezvládnou mámu, která se předávkovala heroinem

Hrůzný moment. Foto: Hrůzný moment.Foto: youtube.com

Smutnější věc jste v životě neviděli.

Jsou věci, které by děti nikdy neměly vidět, natož začít. Tato holčička takové štěstí neměla a narodila se špatným rodičům. Na videu, které obletělo celý svět, je vidět, jak stojí vedle své bezvládné mámy, která leží na podlaze v obchodním domě, a snaží se ji zvednout. Holčička s ní třese, pláče a volá o pomoc. Její máma je však sjetá heroinem a neví o světě.

Hrůzné video natočil zákazník obchodu, který se ženě posléze snažil pomoct. Ani na něj však matka nereagovala, a tak zavolal sanitku. Záchranáři potvrdili, co si přihlížející mysleli. Žena byla silně předávkovaná heroinem. „Je vůbec zázrak, že žije. Někdo takový by se rozhodně neměl starat o dítě," uvedl policista James Fitzpatrick. Drogově závislá žena bude poslána před soud za zanedbání péče o holčičku, kterou jí pravdědopobně soud obedere a žena bude zbavena rodičovských práv.

Podívejte se na nejsmutnější video na světě:

Jak se lidé změní během závislosti na drogách? Podívejte se do děsivé galerie.

Článek

To je změna! Foto:

FOTO: Drogově závislá žena vydržela bez heroinu 862 dní! Takhle moc se jí díky tomu změnila tvář…

Drogy škodí. O tom se nedá pochybovat. Často vidíme fotky lidí, jak vypadají, když se stanou závislými. Ale jak vypadají ti, kteří se už závislosti zbavili?

Článek

Nepříjemné probuzení... Foto:

VIDEO: Přesvědčili zdrogovanou sestru, že začala zombie apokalypsa! Začala vymýšlet záchranu a...

Co když se probudíte z narkózy a někdo vám řekne, že zombie zaútočili na vaši zem? Pod náporem prášků tomu patrně uvěříte a pak začnete přemýšlet jak přežít.