GALERIE: Týpka poslali domů z práce, protože měl v 30stupňovém vedru kraťasy. On se vrátil zpátky v tomto šíleném oblečku!

V čem do práce přišel? Foto: V čem do práce přišel?Foto: twitter.com

Proč to udělal?

Dvacetiletý Joey Barge pracuje jako operátor v call centru a v jednom z aktuálních horkých dnů se rozhodl přijít v oblečení, které by napadlo většinu z nás. Přišel zkrátka do práce v kraťasech. To se ovšem tamnímu vedení nelíbilo a po chvilce byl poslán domů. Proč? Nesplňoval totiž přísný dress code, který mu nařizuje chodit do práce v obleku. To se však Joeymu ani na chvíli nelíbilo. Místo toho, aby sklopil uši a podřídil se pravidlům, si proto připravil pro své nadřízené drsnou pomstu.

Článek

Do práce se totiž vrátil ve slušivých růžovočerných šatech. Na svůj Twitter pak k tomu napsal trefné zdůvodnění: „Když mohou ženy nosit do práce šaty nebo sukni, proč my nemůžeme v kraťasech?“ Fotky v šatičkách a příchodu do práce pak ihned dával na svůj twitterový účet. Tak nějak totiž tušil, že ho z práce zase brzy vyhodí. To se ovšem nestalo!

Vedení si totiž vzalo jeho lekci k srdci, a jelikož se jeho vtípek začal po internetu rychle šířit, přistoupili k nečekanému opatření. Brzy všem zaměstnancům přišel e-mail, jenž jim dovoluje chodit v teplých dnech do práce v kraťasech. Joey se tak dočkal vítězství a pořádného zadostiučinění a mnohými je považován za hrdinu internetu. I přesto, že se mohl jít brzy převléci zpátky do kraťasů, pak navíc zůstal v šatech v práci pro legraci celý den. Je to prostě frajer.

Článek

Článek