Týpek chtěl sbalit holku tím, že si zaplave v řece s krokodýly! Následovala krvavá...

Čeho všeho jsou lidé schopni, aby zanechali dojem Foto: Čeho všeho jsou lidé schopni, aby zanechali dojemFoto: facebook.com/istock.com

Když někdo řekne, že by pro vás klidně krvácel.

Snad každý chlap někdy během svého života zkoušel zapůsobit na holku způsobem, za který by se dnes už styděl. Jen málokdo ale může říct, že přitom málem přišel o život. Kluk jménem Lee De Paauw (18) ale přesně tohle zažil.

Článek

On a jeho kámoši byli jednoho dne na cestě po Austrálii, když se Lee začal ostatním vychloubat, že by se nijak nebál zaplavat si v blízké řece, o které je známo, že je plná krokodýlů. Dalším důvodem pak byl právě fakt, že se zrovna poblíž nacházela britská turistka, na kterou se Lee snažil udělat dojem.

Článek

Právě ona poté popsala následující události novinářům. „Nikdy jsem neslyšela chlapa takhle křičet. Byla tam spousta krve, spousta kostí.“ Krokodýl podle všeho táhl naivního teenagera zhruba šest metrů, než se Leemu podařilo ho praštit do oka a utéct. Následně byl převezen do nemocnice, kde o něj už bylo postaráno. Na fotky Leeho a dívky se teď můžete podívat v následující galerii: