FOTO: Tohle je suverénně nejodpornější módní trend současnosti! Vykrojené džíny jsou jen pro nejodvážnější

Kalhoty s dírami Foto: Kalhoty s díramiFoto: openingceremony.com
Témata: džíny, kraťasy, móda

Myslíte si, že džíny s roztrženými koleny jsou výplodem choré mysli? Omyl! Největší obludností budoucnosti se můžou stát kalhoty s dírami mnohem výš!

S džínami to jde z kopce. Nejprve jsme byli svědky kalhot z průhledného plastu. Následovaly džíny znečištěné falešným bahnem, které se prodávaly za 425 dolarů. A teď designéři z Opening Ceremony zkouší prorazit s džínami s předními i zadními výřezy těsně pod hýžděmi.

Článek

Chtěli byste je nosit? Foto:

VIDEO: Udělejte si z rozkroku buben! Tyhle ultramoderní kalhoty umí zahrát cokoli. Stačí si sáhnout mezi nohy

Lidé vymysleli už různé vylepšováky, které z oblečení udělali něco netradičního. Jenže v Japonsku se rozhodli, že mužský rozkrok promění v buben. To zní dost děsivě.

A mysleli na všechno! Džíny můžete nosit hned dvojím způsobem. Buď jako kalhoty, které díky výřezům odhalí třísla a spodní část vašeho (ne)dokonalého pozadí, nebo jako kraťasy – stačí odejmout nohavice!

Oddělitelné vyřezávané džíny jsou opravdu jednou z nejhorších věcí, kterou jsme kdy v módním průmyslu viděli. Na druhou stranu mají i své výhody, zvláště v horkých letních měsících. Do práce v dlouhých s větráním, z práce v krátkých. A to vše opět za pouhých 425 dolarů. No nekup to!

Článek

Článek

Témata: džíny, kraťasy, móda