DOJÁK: Chlapec kvůli nemoci kůže nesnášel svůj obličej. Zázračně mu pomohl tento vzácný pes!

Chlapec se nemohl vyrovnat se svou kožní nemocí. Nakonec mu s tím pomohl labrador Rowdy! Foto: Chlapec se nemohl vyrovnat se svou kožní nemocí. Nakonec mu s tím pomohl labrador Rowdy!Foto: profimedia.cz

Labrador učí malého chlapce, aby si sám sebe vážil i s kožní nemocí.

Rowdy býval úplně obyčejným černým labradorem, který žil spolu se svou rodinou v americkém Oregonu. Když mu ale bylo 12 let, začaly se mu kolem očí vytvářet bílé kruhy a nikdo nedokázal vysvětlit, čím to je. Veterináři nakonec přišli na to, že pes trpí kožní nemocí zvanou vitiligo, během níž dochází ke ztrátě buněk tvořící pigment. Díky svému vzhledu se stal Rowdy ambasadorem organizace na výzkum této nemoci. Kromě toho učí postižené děti vnímat sebe jako krásné a neobyčejné.

Článek

Dívka trpí nemocí vitiligo Foto:

FOTO: Posmívali se jí kvůli její kožní nemoci. Ona z ní udělala nádherný kus umění přímo na svém těle

Ashley Soto trápí nemoc vitiligo. Nemoc, která způsobuje ztrátu kožního pigmentu a následně tak na těle vytváří skvrny.

Jedním z jeho "pacientů" byl také osmiletý Carter Blanchard, který kvůli kožní chorobě nenáviděl, jak vypadá. Uzavíral se do sebe a myslel si, že je jeho obličej velmi ošklivý. Když ale potkal čtyřnohého kamaráda vypadajícího přesně jako on, naučil se, že být výjimečným je přeci krásné! Od té doby, co proběhlo jejich setkání, je Carter daleko sebevědomější. Jeho nového psího kamaráda ale potkal zcela jiný osud. Krátce poté, co od něj Carter odjel, dostal záchvat. Nyní čeká na důležité testy, které by mu měly pomoci tyto komplikace překonat. 

Článek

Článek

Šmoulí žena Foto:

GALERIE: Šmoulí žena! Tuhle slečnu změnily nosní kapky k nepoznání! Její kůže se zbarvila do modra!

Rosemary Jacob se narodila jako normální holčička. Nebylo na ní nic divného. Ovšem od jedenácti let se musela potýkat s posměšky.