Bizár! Dívka byla vyloučena ze školy za prodávání sexuálních pomůcek. Ve skutečnosti se přitom jednalo o tyto hračky

Jak si to mohli splést? Foto: Jak si to mohli splést?Foto: youtube.com

Jak je mohlo tohle vůbec napadnout?

Bizarní situace se stala v jedné ze středních škol v americkém Wisconsinu. Dvanáctiletá Frances zde byla vyloučena ze školy za údajný prodej sexuálních hraček. Ty prý našli tamní učitelé v její školní skříňce, u níž je puberťačka údajně také tajně prodávala. Celá studentská kauza má však jeden háček. Nejedná se totiž o dilda, jak se školní vedení mylně domnívalo, ale dětskou hračku!

Článek

Frances totiž svým spolužáků ve skutečnosti prodávala klasické klouzavé vodní hady. Učitelé ve Spojených státech ale mají evidentně malinko perverznější mysl a hned za hračkou hledali sexuální podtext. Rodiče holčičky jsou samozřejmě naštvaní a požadují nápravu situace a stažení ošklivých obvinění. Jejich dcera nejenže nic neprovedla, ale navíc je kvůli hnusnému obvinění údajně zostuzena nejen ve škole, ale i v okolí.

Škola si ovšem stále trvá na svém a tvrdí, že ona a ostatní žáci využívali hračku k sexuálním účelům, což ovšem v případě dvanáctileté holčičky a této jednoduché hračky zní dosti podivně. Uvidíme, zda se dívka v bizarním sporu nakonec dočká spravedlnosti.

Článek

Článek